LKAAA biedri atgriezušies no projekta “Strengthening career guidance and counselling through international learning and sharing” mobilitātes braucieniem

2022. gadā LKAAA uzsāka Erasmus+ KA1 finansēto mobilitātes projektu “Strengthening career guidance and counselling through international learning and sharing” Nr. 2021-2-LV01-KA122-ADU-000041722. Projekta pasākumu mērķis bija nodrošināt dalībniekiem mācību iespējas un atbalstīt pieaugušo izglītības sniedzēju un citu šajā jomā aktīvo organizāciju internacionalizāciju un institucionālo attīstību pieaugušo izglītībā.

Projekta ietvaros tika apstiprināti kursi, kas notika Nīderlandē, Vācijā un Austrijā. Mācības norisinājās angļu valodā. 

2022. gada aprīlī LKAAA mācību dalībniekiem bija iespēja piecas dienas pavadīt Nīderlandē, lai apgūtu kursu "Narrative coaching and guidance". Dalībnieki ne tikai apguva metodes mērķtiecīgākam darbam ar klientiem, bet arī guva kultūras iespaidus par pilsētu.

2022. gada novembrī mācības norisinājās Austrijā, pilsētā Linz. LKAAA biedri padziļināti apguva koučinga metodikas, lai veiksmīgāk palīdzētu profesijas izvēlē un karjeras attīstībā gan jauniešiem, gan pieaugušiem. 

2023. gada augustā noslēdzās mācību kurss "Strenght Based and Narrative Coaching", kas notika Vācijā, Berlīnē.