Izstādes SKOLA 2.diena: LKAAA karjeras konsultācijas un atvērtais seminārs "Karjeras atbalsts Tavai nākotnei"

Izstādes SKOLA 2022 visu 3 dienu garumā jaunieši, vecāki, pedagogi un citi interesenti ir aicināti konsultēties ar LKAAA karjeras atbalsta speciālistiem, apmeklējot LKAAA stendu Ķīpsalas izstāžu halles vestibilā. LKAAA stendā ir iekārtoti 2 konsultāciju kabineti, kuros abos pieejamas bezmaksas konsultācijas par studiju izvēli un turpmākās izaugsmes plānošanu.

12.martā plkst.16.30 uz atvērtās skatuves Ķīpsalas izstāžu halles vestibilā uzstāsies LKAAA valdes locekle Dace Briede-Zālīte ar nodarbību "Karjeras atbalsts Tavai nākotnei". Tie, kas netiks uz nodarbību klātienē, varēs vērot tiešraidi Facebook platformā. Nodarbības laikā Dace Briede-Zālīte rosinās domāt par tipiskākajām kļūdām, kuras jaunieši mēdz pieļaut, domājot par nākotnes izvēli. Tāpat nodarbības laikā būs iespēja meklēt atbildes uz jautājumiem:

  • Ko darīt, ja nekas nemotivē?
  • Kā izdomāt, kur iet tālāk mācīties?
  • Kur saņemt atbalstu?

Šī ir jau 3.reize, kad LKAAA piedalās izglītības izstādē SKOLA, piedāvājot izstādes apmeklētājiem konsultatīvo atbalstu un papildinot izstādes pasākumu programmu ar izglītojošām nodarbībām dažādām mērķa grupām. Interesentiem, kuriem nav izdevies apmeklēt izstāde SKOLA 2022 klātienē, ir iespēja pieteikties uz karjeras konsultācijām arī ārpus izstādes laika, pirms tam piesakoties pie kāda no LKAAA biedriem-karjeras atbalsta speciālistiem

Papildu informācija:
lkaaa@lkaaa.lv 
www.lkaaa.lv
www.facebook.com/LKAAAkarjerai