15 LKAAA konsultanti piedalīsies izglītības izstādē "Skola 2020"

Ikgadējās izglītības izstādes „Skola”, kas no 28.februāra līdz 1.martam norisināsies Ķīpsalā, apmeklētājiem arī šogad būs iespēja klātienē konsultēties par karjeras izvēles vai izaugsmes jautājumiem, tiekoties sarunā ar kādu no LKAAA speciālistiem. Pateicoties apmeklētāju lielajai interesei par konsultācijām pērn, šogad tiks iekārtoti divi konsultatīvie kabineti, kas ļaus nodrošināt paralēli divas konsultācijas. Izstādes laikā vienai konsultācijai paredzēts veltīt 30 minūtes. LKAAA pārstāvēs 15 karjeras atbalsta speciālisti. Konsultāciju grafiki, kuros interesenti varēs ierakstīties, būs izvietoti pie karjeras konsultantu kabinetiem, kas atradīsies aiz biļešu pārbaudes zonas, tieši pirms ieejas izglītības izstādē. Ja kāds no interesentiem vēlēsies ilgāku sarunu, klātienē varēs iegūt arī informāciju par karjeras atbalsta, t.i., konsultāciju, pieejamību savā pilsētā/novadā.

Pasākuma ietvaros notiks arī vairākas LKAAA konsultantu, pasniedzēju vadītas grupu nodarbības. Piektdienā, 28.februārī plkst.11.00-12.00 Konferenču zālē nr.1 notiks „Mērķu plānošanas” nodarbība jauniešiem, ko vadīs biedrības “Jauniešu akadēmija “Pacelt Pasauli”” lektores. Nodarbības mērķis ir palīdzēt skolu jauniešiem vecumā no 12 -19 gadiem skaidrāk apzināties savus talantus un iet uz iecerēto nākotnes profesijas mērķi. Iepriekšēja pieteikšanās nodarbībai: https://ej.uz/merkuplanosana28022011. Nodarbība par mērķu plānošanu norisināsies arī tās pašas dienas plkst.16.00-17.20, iepriekšēja pieteikšanās: https://ej.uz/merkuplanosana28022016.  

Svētdienā, 1.martā plkst. 12.00-13.00 Konferenču zālē nr.1 karjeras konsultants, personīgās izaugsmes treneris Mārtiņš Geida vadīs nodarbību „Minimāla piepūle – maksimāls rezultāts”. Nodarbības dalībnieki varēs aktīvi iesaistīties atbilžu meklēšanā uz jautājumiem par sava dzīves laika plānošanu, efektivitāti, lēmumpieņemšanu, lai nodrošinātos, ka paša karjeras lēmums būs pārdomāts un precīzs. Iepriekšēja pieteikšanās: https://ej.uz/dorundar01.

Savukārt karjeras konsultante, pētniece un lektore Inta Lemešonoka aktualizēs tēmu par vecāku lomu un atbalstu bērnam veiksmīgas karjeras veidošanā. Meistarklase būs veltīta jautājumam par to, ko vecāki var darīt, lai veicinātu sava bērna izpratnes veidošanos par darba pasauli, lai rosinātu sevis izzināšanu un interešu attīstīšanu. Izstādes norises dienās Inta Lemešonoka izdos grāmatu “Vecāku atbalsts bērnam veiksmīgas karjeras veidošanā”, kas paralēli izstādei "SKOLA" būs pieejama arī ikgadējā Latvijas Grāmatu izstādē - turpat Ķīpsalā. Lai iegūtu praktiskus ieteikumus vai uzdotu savus jautājumus, vecāki, kā arī skolotāji ir aicināti uz meistarklasi. Meistarklase notiks svētdienā, 1.martā plkst. 13.00-14.00 Konferenču zālē nr.1. Iepriekšēja pieteikšanās: https://ej.uz/meistarklasevecakiem01.