27.februārī notiks jauns, izglītojošs pasākums LKAAA biedriem un citiem interesentiem

Datums: 27. februāris
Laiks: 12.00 - 18.00
Vieta: Latvijas Nacionālā bibliotēka

PROGRAMMA
Sākuma daļā: īsi pieredzes stāsti par to, kā LKAAA biedriem gāja vizītē Igaunijā, atskats uz IAEVG konferenci Zviedrijā.

Turpinājumā: iepazīšanās ar jaunām, darbam noderīgām metodēm, ka arī iespēja izmēģināt metodes praktiski.
Ar metodēm iepazīstinās:

  • pedagoģe karjeras konsultante Ilze Rūtenberga: "GEMS™ jeb Dārgakmeņu tipi" nodarbībā uzzināsim par četriem dažādiem personību tipiem, kas katrs nosaukts kāda dārgakmens vārdā. Mēs visi pamatā esam tendēti spriest par citiem pēc sevis, kā arī cenšamies izturēties pret citiem tā, kā gribētu, lai izturas pret mums. Tomēr tieši šeit arī slēpjas mūsu lielākā kļūda. Katram dārgakmenim ir savs izskats, vērtība, motivācija un komunikācijas stils — tāda kā īpaša valoda. Tikai to atšifrējot, respektējot un pieskaņojoties, mēs varam atklāt šo skaisto noslēpumu, kas palīdz veidot veiksmīgākas un vieglākas attiecības gan darbā, gan arī privātajā dzīvē."
  • karjeras konsultante, koučs Dace Siliņa. Dace Siliņa stāstīs par krāsaino smilšu mandalu veidošanas metodes kā radošas metodes pielietojumu izaugsmes procesā, kā arī profesionālajā darbībā.

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Euroguidance programmu.

Dalības nosacījumi: LKAAA biedriem BEZ MAKSAS. Citiem interesentiem - 10 EUR. Pieteikuma anketa šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevYGwxpXYlcZnlkv6T0hE3VMxESRjXqpBCWQ0kieEIKXTjMQ/viewform.